Sekcionálne brány

Sekčné brány sa vyznačujú dlhou životnosťou a vysokou spoľahlivosťou. Sekčné garážové brány majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sú vhodné pre novostavby i pre rekonštrukcie. Pre tieto brány sú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

Sekcionálne brány sú vytvorené z dvojstenného pozinkovaného oceľového plechu vyplneného tvrdenou polyuretánovou penou, čo prispieva okrem izolačných vlastností aj k zvýšeniu bezpečnosti. Sekcionálna garážová brána je vybavená nehrdzavejúcim koľajnicovým systémom s dlhou životnosťou. Automatické brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate tým viac miesta v garáži a pred garážou.
Sekcionálne brány dodávame na mieru podľa otvoru v stavebnom objekte. Garážové brány dokážeme zladiť s farbou Vašich okien a fasády a to vďaka širokému výberu farebných odtieňov RAL z kvalitných farieb alebo v kombinácií s akýmkoľvek dekorom (imitácie dreva s akýmkoľvek prelisom). V ponuke sú dekory: kazeta, pruhy alebo stredový pruh.

Biele

Mahagon

RAL Farba

Svetlý dub

Tmavý dub

Zlatý dub

Iné