Parapety

Vnútorné PVC parapety

Výhody komôrkových PVC parapetov
-vysoká mechanická pevnosť
-odolnosť voči chemickým faktorom
-jednoduchá montáž
-farbostálosť so zvýšenou odolnosťou voči ultrafialovému žiareniu a odolnosťou proti poškriabaniu
– vynikajúca tepelná izolácia
-odolnosť voči vlhkosti a teplote
-možnosť recyklácie – sú šetrné k životnému prostrediu
– ľahko udržiavateľné pomocou verejne dostupných čistiacich prostriedkov

Parametre komôrkových PVC Parapetov :
šírka: 155, 180, 220, 250, 305, 350, 400, 500, 600 mm
dĺžka: 6000 mm
povrchové prevedenie: mramor, biela, zlatý dub, orech, buk, čerešňa, strieborná

Nadokenná roleta, určená pre montáž ako súčasť plastového okna ako pri novostavbách, tak pri rekonštrukciách. Roletový box je zostavený z plastových blokov v bielej alebo hnedej farbe s možnosťou potiahnutia renolitovou fóliou. Box je zateplený a má obdĺžnikový prierez. Dodáva sa v dvoch základných veľkostiach v závislosti na výške rolety. Taktiež tento typ roliet je možno vybaviť motorickým ovládaním s možnosťou skupinového riadenia jednotlivých roliet a centrálnym ovládaním.

Vonkajšie hliníkové parapety

Hliníkové 0,8mm

Ohýbané parapety hrúbky 0,8mm predstavujú vďaka svojím vlastnostiam vhodnú variantu pre vonkajšiu úpravu okna. Vonkajšie parapety sú vyrobené z ohýbaného hliníkového profilu hrúbky 0,8 mm, ktorý je povrchovo upravený striekaním a lakovaním štandardne v bielej farbe. Ponúkame možnosť farebnej úpravy podľa RAL vzorkovníka.

Hliníkové 1mm

Vonkajšie parapety sú vyrobené z ohýbaného hliníkového profilu hrúbky 1,0 mm, ktorý je povrchovo upravený striekaním a lakovaním v bielej, hnedej farbe alebo v strednom bronze. K parapetným doskám ponúkame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov a skrutky so zafarbenými hlavičkami na montáž parapetov. Ponúkame možnosť farebnej úpravy podľa RAL vzorkovníka.

Hliníkové 2mm

Vonkajšie parapety sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,4 – 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním v bielej a hnedej farbe. K parapetným doskám ponúkame plastové a hliníkové krytky, ktoré sa osádzajú na konce parapetov a skrutky so zafarbenými hlavičkami na montáž parapetov. Ponúkame možnosť farebnej úpravy podľa RAL vzorkovníka.

Obrázok vzorkovník ral