Dverové kovanie Winkhaus

AutoLock AV3 – najmodernejšia technika vo dverách

Ponúka bezpečnosť: Automaticky viacbodový zámok Winkhaus zamkne pri zatvorení dverí automaticky bez toho, aby ste museli uzamykať kľúčom.

Ponúka pohodlie: Ak chcete dvere na určitý čas nechať odomknuté napr. na vnesenie nákupom aktivujete jednoducho pohodlne mechanický vrátnik a dvere budete môcť otvárať aj zvonku bez použitia kľúča.

Tak tesné: Už nijaký neželaný prievan, žiadne predčasné prehnutie dverí. Nový tesniaci prvok je prísľubom veľmi vysokej odolnosti.

Nový pár bezpečnostných hákov

Nový automatický viacbodový zámok obsahuje masívny bezpečnostný hák, ktorý sa automaticky a bez potreby otočiť kľúčom vysunie a vojde hlboko do protiplechu. Takto sa dvere uzamknú už pri jednoduchom zavretí a výrazne sa sťaží vylomenie dverí. V kombinácií s novovyvinutým tesniacim prvkom krídlo dverí ešte lepšie zapadne do rámu v správnej polohe, čím chráni pred vplyvmi počasia.

Vylepšené utesnenie

Vďaka dynamickému prítlaku zabezpečenému novo vyvinutým tesniacim prvkom dvere aj po rokoch sedia v ráme a sú tesné. Dverami sa ľahko manipuluje napriek vysokému stupňu utesnenia.

Magnetický spúšťač v strede dverí

Magnetický spúšťač minimalizuje možnosť poškrabania rámu dverí. Magnetický spúšťač umiestnený v strede dverí aktivuje jazýček len vtedy, keď už krídlo dverí správne zapadne do rámu. Tak vám strelka zámku pri nárazoch pri otváraní a zatváraní dverí už viac nepoškriabe rám dverí.

Nový mechanický vrátnik s denným a nočným režimom

Inovatívny modrý prepínač režimu ovládateľný jednou rukou, ktorý slúži na dočasné vchádzanie do domu a vychádzanie z neho napr. pri vykladaní nákupných tašiek z auta bez použitia kľúča.

Dverový obmedzovač otvorenia

Udrží neželaných náštevníkov v dostatočnej vzdialenosti. Táto funkcia je vami voliteľná.

Funkcia Holiday Lockout

Táto funkcia ešte zvyšuje bezpečnosť dverí. Jedným otočením kľúča si aktivujete funkciu Holiday Lockout , čím zabráni otvoreniu dverí stlačením kľučka zvnútra. Tak máte pocit bezpečnosti a istoty pri dlhšom pobyte mimo domova.

VIDEO: AutoLock AV3 a blueMatic EAV3

blueMatic EAV3 – bezdotykové odomykanie dverí. Pohodlie budúcnosti.

Zvnútra otvárate uzamknuté dvere ako zvyčajne pomocou kľučky, zvonku bezdotykovo diaľkovým ovládaním, odtlačkom prstu alebo mobilom. Nepostrádateľné v bezbáriérových domoch prispôsobených pre potreby starších ľudí alebo vo viacbytovom dome. Zabezpečte si aj vy profesionálne vybavenie a získajte bezpečnosť a pohodlie jednoducho už po jednom stlačení gombíka.